Restaurace "U suchý držky"

hotel.jpg
rest5.jpg
Pivo čepované:
Čepujeme piva z místního pivovaru Ferdinand
2014-36-R18-Ferdinand-Sedm kulí - kopie.jpg

Rubriky

Restaurace
Naše restaurace se nachází v centru města Benešova v Tyršově ulici 2063 komplex hotelu Atlas ,ceny jídel ,pití i ostatního sortimentu máme příznivé ,v letních měsících jsou k dipozici dvě zahrádky s obsluhou.Otevřeno máme každý den od 10:00.Máme stavebně oddělenou kuřáckou část restaurace od nekuřácké.V době obědů si můžete vybrat z výhodného poledního menu,či stálého jídelního lístku.Naše jídla připravujeme zásadně z čerstvých surovin. Na čepu máme pivo Ferdinand MAX 11° z místního pivovaru .K restauraci a hotelu patří také útulný hudební klub kde se pořádají koncerty a kulturní akce. Nabízíme kompletní servis pro zajištění svatebních hostin,promocí,rodinných či firemních večírků a oslav včetně zajištění hudební produkce.
Můžeme pro Vás také zajistit prohlídku místního pivovaru Ferdinand.
Panini na grilu u nás...!!!!
Jedinečná chuť je dána hlavně kvalitou pečiva. A co vlastně Panini je? Jedná se o ciabattové pečivo naplněné výbornou náplní připravené k zapečení na grilu. Při vývoji příchutí se inspirujeme nejen evropskými trendy, ale i chutí našich zákazníků. Naše Panini určitě stojí za vyzkoušení.
+420 737797075
rest 1.jpg
6.6.Degustace vinařství Dufek
Každý den výběr ze dvou poledních menu za 89 Kč
Polévka+hlavní jídlo+0,2l džusu
Provozní doba
Pondělí - Čtvrtek 10:00 - 22:00
Pátek 10:00 - 24:00
Sobota 11:00 - 24:00
Neděle 16:00 - 22:00
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien,
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque
LUNCHTIME.cz


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one